Chata Abrinka

Rekreační areál Na Rybárně u Orlíku.

Nabízíme ubytování až pro 5 osob.

Rekreační středisko Na Rybárně, Dědovice č.e/16, 397 01 Ostrovec | Email: [email protected] | Telefon: +420 603190637

Chata Abrinka se nachází v rekreačním areálu Na Rybárně, na klidném místě u řeky Otavy (Přehrada Orlík). Chata má vlastní pozemek a privátní parkovací stání. Nabízíme ubytování až pro 5 osob.

Chata je po celkové rekonstrukci a pobyt je možný celoročně. Vytápění je řešeno kamny. V chatě je instalovaná klimatizace, která Vám zpříjemní horké letní dny. Hostům je k dispozici vyhřívaný bazén, venkovní vířivka a finská sauna. Řeka Otava je ve vzdálenosti 100 m od chaty. V přízemí chaty je obývací pokoj a plně vybavená kuchyňská linka. Dále koupelna se sprchovým koutem a WC. V prvním patře je ložnice se 4 lůžky (1x manželská postel, 2x jednolůžko). Součástí chaty jsou dvě terasy.

Naleznete zde ideální místo k odpočinku. Navštivte nás a užijte si toto romantické místo v srdci přírody.


Okolí

Areál a jeho okolí je ideálním místem pro milovníky vodních sportů, turisty, rybáře či cyklisty. Navštívit můžete i spoustu zajímavých míst (Orlík, Zvíkov, Blatná, Lázně Vráž, Písek, Tábor, České Budějovice atd.)

Pro aktuální fotografie navštivte naší GALERII.

Galerie

Ceník


Délka pobytu Hlavní sezóna Mimo sezónu
1 týden 13.000 Kč 10.000 Kč

Provoz a poplatky


Služba Cena
Kauce na pobyt 2.000 Kč
Spotřeba el. energie dle spotřebovaných kWh - bude odečtena z kauce (6,- Kč/KWh)
Rekreační poplatek obci Ostrovec 30 Kč za každou ubytovanou dospělou osobu na den - bude odečten z kauce
Poplatek za bazén ZDARMA
Poplatek za saunu ZDARMA
Poplatek za vířivku ZDARMA
Poplatek za parkování v areálu ZDARMA - 2 parkovací místa č. 10 a 11
Check-in od 15:00 hodin
Check-out do 10:00 hodin

Hlavní sezóna začíná v polovině června a končí v polovině září. Nástup na ubytování je od 15:00 hodin, ukončeí pobytu do 10:00 hodin.

V CHATĚ PLATÍ ZÁKAZ KOUŘENÍ.


PODMÍNKY UBYTOVÁNÍ

Cena ubytování je stanovena dle ceníku dostupného na našich internetových stránkách. Cena v hlavní sezóně činí 13.000,- Kč, cena mimo sezónu činí 10.000,- Kč za 1 týden. V ceně je zahrnuta spotřeba vody, využití bazénu, sauny, vířivky a parkování v areálu. V ceně není zahrnuta spotřeba energie (6,- Kč/KWh) a místní poplatky (30,- Kč za každou ubytovanou dospělou osobu a den), které budou hrazeny z kauce, dle skutečné spotřeby.

Při potvrzení objednávky Vás požádáme o zaplacení zálohy. Záloha je 50% z celkové ceny ubytování. Tato je splatná bezprostředně po potvrzení dostupnosti ubytování.

Doplatek ceny za ubytování je nutné uhradit nejpozději týden před nástupem pobytu. Současně s tímto doplatkem vás požádáme o úhradu kauce 2.000,- Kč

Úhradu za ubytování je nutné provést na bankovní účet č. 2983489028/3030 a jako zprávu pro příjemce napsat své příjmení. Před nástupem pobytu Vám bude zaslán email nebo SMS zpráva s podrobnými informacemi a kódem na otevření schránky na klíče. Klíč je nutné po ukončení pobytu do schránky vrátit. K předání klíčů nedochází zpravidla osobně. Schránku prosím nenechávejte otevřenou.


Po příjezdu na ubytování prosíme vyplnit Vaše jména, příjmení, data narození, bydliště a číslo osobního dokladu do ubytovacího formuláře, který bude připraven v chatě. Vyplnění těchto údajů je závazné pro každou ubytovanou osobu starší 18 let. Děkujeme.

ObsazenostSTORNO PODMÍNKY

  • Při zrušení závazné rezervace více než 30 dnů před plánovaným začátkem pobytu je záloha vrácena v plné výši.
  • Při zrušení závazné rezervace méně než 30 dnů před plánovaným začátkem pobytu bude záloha vrácena jen v případě, že bude chata obsazena jiným hostem.

DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ

  • Preferujeme, aby měli klienti vlastní ložní prádlo, ale v případě zájmu je k dispozici za poplatek 200,- Kč/1 lůžko, ručníky a utěrky neposkytujeme. V chatě jsou k dispozici 2 postele z masivu o rozměru 200x80cm, 1 postel o rozměru 200x160cm. V přízemí je rozkládací pohovka o rozměru 200x140cm.
  • Cena za ubytování nezahrnuje dřevo a brikety do krbu, vířivky a sauny. Dřevo a brikety jsou k dispozici za dodatečný poplatek.
  • Pobyty kratší než 1 týden jsou možné jen mimo sezónu, nebo jen na základě předchozí domluvy.
  • Pobyt s mazlíčky není možný

KONTAKT
Adresa: Rekreační středisko Na Rybárně, Dědovice č.e/16, 397 01 Ostrovec
Telefon: +420 603190637
Email: [email protected]


První kontakt preferujeme e-mail, SMS, WhatsApp (nemohu přijímat telefonické hovory v průběhu celého dne). Děkuji.